Breivik, Hitler, kresťanstvo a ufóni

Autor: Samuel Masarik | 23.7.2011 o 22:12 | (upravené 27.7.2011 o 23:28) Karma článku: 6,40 | Prečítané:  1205x

Andersa Behringa Breivika svetové médiá identifikujú ako fundamentalistického kresťana. Čím si zaslúžil toto pomenovanie? Sú len dve možnosti: buď sa jedná o systematickú manipuláciu s verejnou mienkou, alebo je 90% redaktorov, moderátorov a policajtov retardovaných. Vydáva sa za policajta a kresťana. Samozrejme že nebol vyslaný policajným zborom. Prečo sa potom z jeho údajnej kresťanskej identity stal fakt? Vyslal ho snáď arcibiskup? Jeho kresťanstvo je maskou rovnako ako to, že bol policajt. Pokúsim sa logicky vysvetliť prečo.

11. 7. 1944 plukovník Stauffenberg zosnoval proti Hitlerovi atentát. Pri explózii, ktorá zničila konferenčnú miestnosť a celú budovu, v ktorej sa nachádzal aj vodca ríše zahynuli štyria nacistickí pohlavári. Hitlera ochránil masívny dubový stôl, ktorý absorboval črepiny určené jemu. Po atentáte Hitler využil situáciu, prehovoril k národu a presviedčal ho, že život mu zachránil Boh. Ktorého Boha (boha) mal na mysli možno usudzovať na základe jeho celoživotného prínosu pre nemecký národ. Vtedajšie nemecko mu verilo a na vlastnej koži si odniesli rany toho, v čo dúfali. Okrem zruinovaného štátu má Hitler na svedomí aj asi tri milióny kresťanov, ktorých poslal do táborov smrti, pretože cirkev sa v počiatku jeho snahám búrila. Po likvidácii jej jadra vznikali mýty o tom, ako cirkev s genocídou pomáhala. Nazvať Hitlera kresťanom by bolo maximálne nelogické, tak ako nazvať kresťanom Andersa Behringa Breivika.

Dovolím si menšiu karikatúru dnešného nechutného ťaženia proti kresťanskej cirkvi:

Rok 2015, júl

klikol som si na sme.hu/sk a na titulke sa objavila správa:

"Mimozemšťan na ťažení proti pozemským socialistom"... Wow, 45 000 kliknutí za štyri hodiny, ideme na to... "Dnešný útok v metre na severe Nemecka má podľa všetkého na svedomí Paul Prott, ktorý o sebe pred útokom na twitteri vyhlásil, že pochádza z planéty K-PAX. "Teraz vám všetkým ukážem..." tvrdí na svojom blogu. Zatiaľ sa síce žiaden vodca K-PAXu k útoku neprihlásil, ale hvezdáreň v Žiari n/ Hronom nevyvrátila existenciu obývateľnej planéty v súhvezdí Orion. Tento fakt priamo nasvedčuje tomu, že Paul nie je zanedbaný psychopat, ale je skutočne mimozemšťan. Je pravdepodobné, že rovnaké útoky sa budú v najbližších dňoch opakovať po celom svete. Mimozemšťan Prott na výzvu polície svoje besnenie hneď ukončil a po útoku spolu na jedno sadli a dohodli sa na 21 rokoch väzenia. Medzitým sa k útoku prihlásila teroristická organizácia Al-Kaida, ale neboli schopní podať dôveryhodné vysvetlenie pre to, ako môže mať terorista z Jemenu modré oči a blond vlasy. Na základe týchto (a mnohých iných, ale hlavne Prottových) tvrdení si nasadil nórsky minister vnútra na hlavu turban a Paulov pôvod označil za skutočne mimozemský a pre istotu aj kresťansky motivovaný, čo okrem, spolku nepriateľov UFO (schizofrénnych paranoikov) ocenilo aj moslimské etnikum v nórsku... Na obrázku je Nórsky kráľ na návšteve moslimskej sinagógy v Osle. Nórsky opozičný vodca Marvel Boasson vyzval na zjednotenie ľavice v najbližších voľbách. "My svetu ukážeme, že jeho budúcnosť patrí socializmu" - vyhlásil Boasson".

 

Dovolím si vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým, ktorí pravdepodobne nikdy nebudú vedieť, prečo ich príbuzní vlastne zomreli. Skutočnosť je totiž taká, že ak ťažký psychotik s nevyvinutým svedomím ohrozuje spoločnosť, psychiater má právo držať ho ďalej od spoločnosti. Nórske súdy zdá sa z neznámeho dôvodu s Breivikom nakladajú ako so zdravým občanom, ak ho po 21 rokoch hodlajú prepustiť na slobodu (ak vôbec prežije tých 21 rokov).

Môj názor je ten, že so psychicky ťažko chorého a ľahko zmanipulovateľného človeka niekto (neodvážim sa špekulovať kto) vytvoril bábku, ktorá vyzerá ako hyperinteligentný zabiják, ktorý si všetko zorganizoval sám.

Šikovný cvičiteľ dokáže odhadnúť, kedy je jeho pes tak akurát hladný na to, aby mu ukázal kus slaniny a získal si tým jeho pozornosť. Možno pre niečo nekalé, čo s ním hodlá urobiť. Ak príde ten správny čas a pes bude tak akurát vyhladovaný, za tou slaninou skočí aj do priepasti, ak to jeho pánko bude chcieť. Nie, nie som ani trochu paranoidný, len som na dejepise dával pozor a viem, že sa to v dejinách mnohým diktátorom podarilo. Obyvateľstvo Nórska a okolitých štátov má po dlhom čase znovu objekt, na ktorý môže upierať svoj zrak hlboko sklamaný z vyspelej krajiny 21. storočia. Rečiam o takmer nulovej korupcii a úžasnom šťastí obyvateľov neverím. Podľa mojich skúseností sa nórsky sudca nelíši od toho slovenského a za 30 strieborných by predal aj vlastnú mater. Úroveň korupcie a ľudského šťastia zdá sa nezávisí na výške priemernej mzdy v danom štáte, ale na niečom inom.

Som kresťanský fundamentalista a kto dával aspoň trochu na hodinách filozifie pozor, vie, že za základ svojho života kladú ľudia ako ja text Novej Zmluvy (Biblia), ktorý prísne zakazuje pomstu a akékoľvek násilie (áno, aj na čarodejníkoch a kacíroch - list Títovi, 3:10). Kto nenasleduje Krista v dvoch najdôležitejších prikázaniach (miluj Boha a miluj blížneho ako seba), nemôže sa nazývať kresťanom. Výnimku nazývať Hitlera a Breivika kresťanom majú ľudia s demenciou (/kog deterioráciou) či neukončeným základným vzdelaním aj to len vtedy, ak im to ich intelekt objektívne nedovolil. V prípade novinárov teda navrhujem dôkladný psychologický anamnestický rozhovor pred prijímaním do zamestnania, aby sme sa vyhli nedorozumeniam na globálnej úrovni.

 


Výstižný je tiež postoj rozlišovať medzi Cirkvou - Nevestou a cirkvou - neviestkou (žiaľ len pre FB užívateľov):

http://www.facebook.com/notes/tom%C3%A1%C5%A1-vrbata/duchovn%C3%AD-v%C3%BDznam-norsk%C3%A9ho-masakru-napsal-dan-dr%C3%A1pal/1796652811199

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: Politikov treba vyšetrovať citlivo

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii Peter Kovařík.

PRIMÁR

Keď mejkap podráždi. Problémy, ktoré vyvoláva kozmetika

Vyberte si kozmetiku, ktorá nepoškodí pleť.


Už ste čítali?